Ciało nigdy nie kłamie

Każda dolegliwość fizyczna, ból, choroba jest zawsze informacją od naszego umysłu. Można by rzec, że umysł z ciałem doskonale się komunikują 🙂 Metody: EFT oraz emo-DNA są doskonałymi narzędziami w odnajdywaniu przyczyn oraz leczeniu bólu i chorób. Trzeba po prostu przyjrzeć się, jaką informację, emocję, konflikt skrywa określona dolegliwość, wyciągnąć ją na zewnątrz, pozwolić jej wybrzmieć, poczuć to cierpienie, daną emocję. Gdy to zrobimy, dolegliwość minie. Bo skonfrontujemy się z tym, co tak naprawdę jest rzeczywistą przyczyną fizycznego problemu.

Moją osobistą przypadłością, dość częstą, jest ból pleców. Pojawia się on zawsze, gdy coś „dźwigam”: mam wiele spraw do załatwienia, muszę coś w szybkim czasie załatwić, dostaję jakąś nagłą informację. Wówczas mam wrażenie jakbym miała dosłownie ciężar na plecach. Na szczęście są na to sposoby 😉 Niekiedy wystarczą 3 minuty EFT (naprawdę! 😉 ). Czasem, gdy nawarstwi się więcej stresów, trzeba kilka minut więcej. Ale sposób na ból mam 🙂 I nie muszę się faszerować Apapem albo Ketonalem 😉

To, co się dzieje w naszym fizycznym organizmie, zawsze stanowi odbicie stanu psychiki. Metody EFT i emo-DNA są również skuteczne w ciężkich chorobach i nowotworach.

Okazuje się, że przyczyną chorób są nie tylko nasze przeżycia, trudne doświadczenia. Bardzo często dziedziczymy problemy emocjonalne, traumy przodków, które znajdują ujście w naszym ciele właśnie w postaci choroby czy bólu.