Rewelacyjne efekty metody Emo-DNA

Pracę nad soba zaczęłam 5 lat temu i moje życie od tego czasu zmieniło się o 180 st. Stałam się wielką fanką życia i zmian, jakie ze sobą niesie. Spośród niezliczonej ilości wypróbowanych metod terapeutycznych, największe efekty przyniosły mi 3 metody: EFT, WHH oraz Emo-DNA. Jednak to ostatnia z wspomnianych metod ostatnimi czasy towarzyszy mi każdego dnia i jestem wręcz zachwycona zmianami, jakie wnosi w moje życie.

Metoda Emo-DNA jest dość nową metodą, niespełna 3-letnią i stąd też może nie jest jeszcze za bardzo rozpowszechniona. Nie chcę tu pisać o badaniach i o odkryciach twórców, ale chcę zachęcić do wypróbowania metody, gdyż jako terapeuta, który pracuje zarówno z ludźmi, jak i intensywnie kroczy własną ścieżką rozwoju, doświadczam i obserwuję rewelacyjnych efektów tej metody. Metoda Emo-DNA ma mnóstwo technik, które odpowiednio zastosowane, przynoszą natychmiastowe przesunięcia w postaci namacalnych zmian w życiu.

Metodę Emo-DNA warto zastosować na wszelkie problemy, czy to zdrowotne, czy psychiczne, ale również takie zwykłe codzienne tematy jak określone zachowywanie się w relacjach, zarabianie pieniędzy, akceptacja siebie, odkrywanie swoich talentów. To dzięki metodzie Emo-DNA odkryłam w sobie kreatywność i wiele pasji, z którymi nie miałam kontaktu przez jakieś 25 lat. Zawsze zastanawiałam się, dlaczego reaguję w określony sposób, dlaczego niekiedy czuję, że to nie jestem „Ja” w danej sytuacji. Odpowiedzią na to pytanie jest obecność wirusów, które zaburzają naszą świadomość w ten sposób, że czujemy się dosłownie nimi zawładnięci i działamy tak jakby zgodnie z nimi, a wbrew sobie. Metoda Emo sprawiła, że odzyskałam siebie, każdego dnia staję się coraz silniejsz, coraz bardziej świadoma swoich pragnień i celów, a tym samy czuję, że jestem wolnym człowiekiem. A o to chodzi w rozwoju osobistym – wolność… Wolność od wszystkiego, co nieprawdziwe, wolność od lęku, złości, smutku,  wolność od potrzeby spełniania oczekiwań innych.

Więcej informacji o metodzie na stronie, w tym o dostępnych warsztatach i szkoleniach:

http://www.emotionaldna.net/

oraz

na fanpage’u: https://www.facebook.com/Emo-DNA-400725090359345/