DOBRE ZMIANY

60 min

online

WYBIERAM

KONSULTACJE

PROJEKTOWE

 

Wierzymy, ze przestrzeń, w której mieszkamy i przebywamy wpływa na naszą psychikę i samopoczucie. Lata praktyki sprawiły, że potrafimy podpowiedzieć naszym klientom najlepsze dla nich, indywidualne rozwiązania. Uwielbiamy je wymyślać, a przy okazji pomagać - czerpiemy z tego frajdę.  Działamy jak "psychologowie przestrzeni"  a nasi klienci po konsultacji idą jasno wytyczoną ścieżką po swoje lepsze wnętrze.

 

Otrzymujesz:

konsultacje architektoniczne online, w trakcie których czerpiesz wiedzę z naszego ponad 16-letniego doświadczenia w dziedzinie architektury i aranżacji wnętrz. Dostępne pakiety 1h, 3h i 7h.

 

 

 

DLACZEGO WARTO?

Szybka i Skuteczna Konsultacja Architektoniczna

Nie potrzebujesz kompleksowego projektu wnętrz, ale chcesz pewności, że Twoje nowe mieszkanie będzie funkcjonalne i harmonijne? Nasza konsultacja architektoniczna to doskonałe rozwiązanie. Dzięki naszemu doświadczeniu i wiedzy, naprowadzimy Cię w odpowiednim kierunku, abyś mógł podejmować decyzje z lekkością i pewnością.

1

2

Elastyczne terminy

Wiemy, że wiele osób ma napięty grafik i czas na decyzje przychodzi dopiero wieczorem. Dlatego oferujemy konsultacje online, dostosowane do Twojego planu. Teraz możesz skonsultować się z nami nawet po południu, bez konieczności rezygnacji z Twoich codziennych obowiązków.

3

4

Satysfakcja gwarantowana

Gwarantujemy, że będziesz zadowolony z naszych usług. Jeśli jednak z jakiegokolwiek powodu poczujesz, że nasze doradztwo projektowe nie spełniło Twoich oczekiwań, możesz wystąpić do nas o zwrot kosztów konsultacji w ciągu 14 dni od daty zakupu. Bez żadnych pytań, bez zbędnych formalności. Twój komfort i zaufanie są dla nas najważniejsze.

Współpraca skrojona na Twoją miarę

Nasza konsultacja architektoniczna to rozwiązanie bez zbędnych zobowiązań. Jeśli nie potrzebujesz pełnego projektu, nie musisz go zamawiać. Wspólnie ustalamy zakres konsultacji, abyś płacił tylko za to, czego naprawdę potrzebujesz. To praktyczne podejście daje Ci kontrolę nad procesem projektowym i finansami.

+48 574 515 444

kontakt@dobre-zmiany.pl

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.