DOBRE ZMIANY

SPACERY 3D

I ANIMACJE

 

 

Idealne rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu spotkać się osobiście. Konsultacje dopasowane do  czasu jaki chcesz na nie przeznaczyć. Przed pierwszym spotkaniem definiujesz problem projektowy i przesyłasz wszelkie materiały, którymi dysponujesz (rzuty mieszkania lub pomieszczenia, inspiracje, wątpliwości). 

 

Otrzymujesz:

Animację 3d ze spacerem po modelu Twojego mieszkania. W pakiecie konsultacje, dzięki którym będziesz mógł zobaczyć wnętrze  i zadecydować co do dalszych kroków i ewentualnych zmian.

 

60 min

online

WYBIERAM

DLACZEGO WARTO?

1

Zweryfikuj Projekt Przed Realizacją:

Dzięki naszym animacjom i spacerom 3D możesz dokładnie zweryfikować projekt przed rozpoczęciem prac. Upewnij się, że rysunki dewelopera oddają rzeczywistość, unikając niespodzianek na etapie realizacji

2

Poczuj Przestrzeń Przed Jej wybudowaniem:

Nasze animacje pozwalają Ci poczuć przestrzeń, zanim ta fizycznie powstanie. Wyobraź sobie swoje nowe mieszkanie lub dom, przechadzając się wirtualnie po nim i odkrywając, jak wygląda.

3

Sprawdź Korzyści Zmian Wnętrza:

Planujesz zmiany w układzie wnętrza? Dzięki spacerom 3D zobaczysz, czy proponowane zmiany będą korzystne. Wybierz najlepsze rozwiązania dla swojego komfortu i funkcjonalności.

4

Precyzyjne Decyzje Projektowe:

Nasze animacje dostarczają precyzyjnych informacji o przestrzeni. To narzędzie do podejmowania lepszych decyzji projektowych. Widzisz, co działa najlepiej, jeszcze zanim prace się rozpoczną.

+48 574 515 444

kontakt@dobre-zmiany.pl

Strona www stworzona w kreatorze WebWave.